Darkfall: Drugie urodziny "następcy" Ultima Online

Missing

Swoje drugie urodziny obchodzi właśnie – Darkfall – jeden z najbardziej oryginalnych MMORPG’ów ostatniej dekady, przez wielu porównywany do prekursora i legendy tego gatunku – Ultima Online. Happy Birthday, Happy Birthday to you...

Produkcja Darkfall trwała 6 lat, przy czym studio musiało zaciągnąć spoooory dług, by rozpocząć w ogóle produkcję gry. Medialny debiut został zaliczony na targach E3 w 2006 roku, gdzie dzieło Aventurine z miejsca stało się jednym z najbardziej wyczekiwanych MMORPG’ów tamtego okresu.

Darkfall przenosi nas do krainy fantasy, gdzie spotkamy wiele ras i potworów typowych dla tego klimatu. Wcielamy się w przedstawiciela ludzi, krasnoludów, alfarów, elfów lub mahirimów, by następnie brać udział w walkach pomiędzy graczami. Ponadto, w grze istnieje ponad 100 różnych umiejętności, których możemy się nauczyć (od 1-100 lvl).

Niestety... gra jest płatna. Miesięczny abonament wynosi $14,99. Niemniej, serdecznie GRATULUJEMY i życzymy (przynajmniej) kolejnych tak udanych lat. 

Zobacz także

0 komentarzy