Darmowa Naraka dostanie nową postać oraz współpracę z NieR!

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
7 2101
Darmowa Naraka dostanie nową postać oraz współpracę z NieR!

Naraka: Bladepoint od jakiegoś czasu dostępna jest za darmo. Patrząc po statystykach na Steamie, to nietypowe battle royale otrzymało dzięki temu zastrzyk świeżej krwi. I to naprawdę spory, bo skok ze 133 tysięcy graczy w szczytowym momencie do 264 tysięcy to spory sukces. Zwłaszcza jak na tak specyficzny produkt.

Deweloperzy nie zatrzymują się jednak i 9 sierpnia wprowadzą kolejne nowości. Jedną z nich będzie Tessa, czyli kolejna bohaterka, tym razem lisia. Uważajcie na nią, bo Was zauroczy i skradnie przy okazji duszę. Nie są to przy tym puste słowa, ponieważ postać może dosłownie wyciągnąć Waszą duszę! Jeśli nie odzyskacie jej w ciągu 6 sekund, to zostaniecie zaczarowani.

Inną nowością, która trafi do Naraka: Bladepoint w tym samym czasie jest crossover z serią NieR. Spodziewajcie się tematycznych kostiumów, charakterystycznych dla chociażby 2B, 2A czy 9S. Znajdzie się również miejsce dla nowego rozdziału Showdown, kolejnego bossa, czy sporej ilości poprawek oraz drobnych zmian. Więcej szczegółów znajdziecie na streamie.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube