Darmowe lokum w Shroud of the Avatar za zalogowanie się do gry

Ss woodandplaster threestory row a

Nie mam zielonego pojęcia, czy na naszym portalu są gracze Shroud of the Avatar. Wiem, że tytuł ten swojego czasu budził zainteresowanie, ale z czasem ludzie zaczęli od niego odchodzić. Klasyką klasyką, ale oldschoolowe rozwiązania nie zawsze są tymi najlepszymi. Widocznie ubyło w tym MMORPG-u graczy, bowiem deweloperzy zdecydowali się na specjalną kampanię.

Osoby, które zalogują się do Shroud of the Avatar przed końcem maja, otrzymają za darmo domostwo. Co prawda będzie to zwykły, drewniany domek, ale i tak lepszy niż to, co mamy dostępne normalnie. Poważnie, wystarczy tylko wejść do gry i macie swoje własne, cztery ściany. Do tego odebrać można również peta psa, więc do pełni szczęścia pozostanie tylko zasadzenie drzewa.

Nie zapominajcie tylko o podatkach, których w Shroud of the Avatar nie brakuje. Może bowiem okazać się, że nie będzie Was stać na mieszkanie we własnym domu. Och, w Item Shopie pojawiło się również sporo nowych dóbr, ale zakładam, że nikomu nie śpieszno do zaglądania do niego.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

7 komentarzy