Darmowe Synced zostanie zamknięte po roku od premiery

Dodany przez PefriX 8 dni temu
7 1185
Darmowe Synced zostanie zamknięte po roku od premiery

Darmowy shooter PvEvP od Tencent zwija żagle. Synced zadebiutowało w zeszłym roku, ale nie przytrzymało przy sobie graczy. Deweloperzy informują, że gra zamknie serwery już 9 września, czyli po roku od swojej premiery.

Już teraz nowe osoby nie mogą zagrać w Synced, ponieważ możliwość tworzenia kont została zablokowana. Starzy gracze nadal mogą się zalogować, ale niczego nie kupią z Item Shopu. Jest to więc ostatnia okazja, aby pożegnać się z tym darmowym tytułem.

Oficjalnych powodów zamknięcia Synced nie podano, ale rzucając okiem na recenzje na Steamie oraz popularność gry, raczej nietrudno zgadnąć, o co chodzi. Projekt okazał się po prostu średni/zwyczajny, nie przyciągnął graczy, miał także problem z dobieraniem w lobby, więc ostatecznie nie opłacało się go utrzymywać.

W tym wszystkim dziwi mnie ta nagła zmiana w grze, bo niemal jednogłośnie gracze chwalą początki Synced. Potem pojawiły się aktualizacje, które wszystko popsuły, razem z problemami z matchmakingiem i ostatecznie sporo osób nie mogło nawet zagrać. Trochę szkoda, bo debiut produkcji nie był wcale taki zły. Najwidoczniej czegoś zabrakło…

Z Synced pożegnamy się 9 września.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube