Darmowe The Cycle: Frontier ruszyło z pierwszym sezonem!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
4 1932
Darmowe The Cycle: Frontier ruszyło z pierwszym sezonem!

Po udanym debiucie wydarzenia przedsezonowego, w którym wzięło udział ponad milion graczy, rozpoczyna się pierwszy sezon The Cycle: Frontier. Wraz z pierwszym sezonem The Cycle: Frontier, studio Yager wprowadza przepustkę Fortuna Pass. Dzięki niej gracze otrzymają walutę Aurum, tokeny oraz inne przedmioty, które pozwolą przetrwać niebezpieczeństwa świata fortuna III. Ponadto pakiet Fortuna Pass zawiera nowe skórki, emotikony i akcesoria do wykorzystania wewnątrz gry.

Aby uczcić rozpoczęcie sezonu, w dniach 23 czerwca do 4 lipca, Yager uruchomi specjalne Twitch Dropy. W których będzie możliwość zdobycia specjalnego ekwipunku i przedmiotów dekoracyjnych. Więcej informacji o Twitch Dropach w The Cycle: Frontier na stronie: https://rewards.thecycle.game/

The Cycle: Frontier jest dostępne w modelu free-to-play na platformie SteamEpic Games Store z możliwością obsługi GeForce NOW. Czym jest sama gra? To takie bardziej casualowe Escape from Tarkov lub jak kto woli „pierwszoosobowa strzelanka typu extraction shooter”, która łączy ze sobą PvE i PvP.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube