„Darmowy Overwatch”, Paladins, otrzyma tygrysiego bohatera z chakramami

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
9 4548
„Darmowy Overwatch”, Paladins, otrzyma tygrysiego bohatera z chakramami

Hi-Rez podczas  Hi-Rez Presents pokazało nowości, które niedługo trafią do Paladins, czyli ich darmowego hero shootera. Na pierwszy ogień idzie Tiberius, czyli „legendarny mistrz broni”, dzierżący chakramy oraz ogromne ostrze. Jest to bohater koncentrujący się niemal w całości na zadawaniu obrażeń i to w całkiem efektowny sposób. Wiemy również, że będzie mógł przywoływać do siebie swoje ostrze, co wywołać ma spore zamieszanie na polu bitwy.

Tiberius pojawi się w Paladins w styczniu 2020 roku. Hi-Rez poinformowało, że w ciągu roku do gry trafi jeszcze trójka, nowych bohaterów – każdy należeć będzie do innej klasy.

Potwierdzono również, że pierwszy battle pass w trzecim sezonie rozgrywek zawierać będzie skórki, zaprojektowane przez społeczność gry: Dark Monarch Lian, Monkey King Talus, Soulbriar Grover oraz Ska’Drin Ash. W sklepiku gry  na początku 2020 roku pojawi się również Sweet Shop Evie. Podobno gracze Paladins wymusili na Hi-Rez nową skórkę dla tej postaci, więc oto jest!

Deweloperzy dodają przy tym, że Paladins cały czas się rozwija, ma rosnącą bazę graczy, a oni sami nie ustają w poprawianiu gry oraz naprawianiu błędów. W przyszłości mamy spodziewać się większych aktualizacji z jeszcze lepszymi nowościami. Niestety, nie poinformowano jakimi.

Czy ktoś z Was grywa jeszcze w Paladins, czy odpuściliście sobie ten tytuł?


Za powyższy wpis odpowiada PefriX 2, czyli ja.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube