Data premiery ujawniona, Chimeraland wystartuje 14 lipca na urządzenia mobilne oraz PC

Dodany przez Sildu 3 miesiące temu
0 1574
Data premiery ujawniona, Chimeraland wystartuje 14 lipca na urządzenia mobilne oraz PC

Miło nam ogłosić, że globalna wersja Chimeraland wystartuje 14 lipca. Pojawi się ona na platformach PC, iOS oraz urządzenia z systemem Android.

Czerpiąc inspirację z legend, Chimeraland przeniesie graczy do prehistorycznego, mitycznego świata, w którym fantastyczne bestie przemierzają lądy, morza i powietrze. Po schwytaniu i oswojeniu bestii gracze mogą przekształcać swojego wierzchowca, korzystając z innowacyjnej mechaniki Chimeraland "ewoluuj i pożeraj". Po pożarciu konkurencyjnej chimery istnieje szansa na przeszczepienie jednej z jej części ciała swojemu pupilowi — nie musisz już wyobrażać sobie, jak wyglądałby jednorożec z ogonem skorpiona! Na tym nie kończy się wysoki poziom personalizacji Chimeralandu — gracze mogą stworzyć swoją postać w grze i zbudować wymarzony świat na rozległej mapie świata.

Chimeraland to gra z otwartym światem o wysokim stopniu swobody. Gracze mogą swobodnie eksplorować i budować, wchodzić w interakcje z bogatymi egzotycznymi zwierzętami, walczyć, hodować zwierzęta domowe i przetrwać w dynamicznym starożytnym świecie.

Obecnie trwa wydarzenie, gdzie można się wstępnie zarejestrować i zgarnąć wspaniałe nagrody, które pomogą wam podczas premiery gry. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Jeśli jesteście chętni zagrać, to zapraszam. Steam, iOS, Android.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube