Dauntless otrzyma glidery, nowy rodzaj polowania i lodowego Behemotha

Gliders og dauntless

Phoenix Labs zapowiada sporo nowości do Dauntless. Nie zabraknie oczywiście festiwalu poświęconego Halloween, który w tym przypadku nazywać się będzie Dark Harvest. Nie będzie to jednak główna atrakcja tego, co nas czeka. Wiemy bowiem, że do gry trafią glidery!

Niestety, poza tym, że dostaniemy je w Dauntless i pozwolą szybować w powietrzu, na ten moment twórcy nie zdradzają na ich temat nic więcej. Pojawi się za to nowy, lodowy Behemoth oraz całkiem nowy rodzaj „polowania”. W jego ramach będziemy mogli swobodnie przemieszczać się po wyspach i polować na potwory według własnego uznania, a nie na konkretną istotę, związaną z zadaniem.

Zapowiedziano również zmiany w biomach oraz całkiem nowe środowisko. Wśród nowości pojawią się skrzynie z zaopatrzeniem, pozwalające na wymianę aktualnie noszonego ekwipunku oraz odnawiające się Behemothy. Nie zabraknie również wydarzeń okazjonalnych, jak nagły atak mniejszych potworów, czy pojawienie się niezapowiedzianego przeciwnika. Wszystko w ramach właśnie tego nowego rodzaju polowania.

Część z tego pojawić się ma w Dauntless w październiku. Niestety, żadnych konkretnych dat jeszcze nie podano, więc pozostaje czekać.

Zobacz także

9 komentarzy