Dauntless podobno sprawdziło 10 milionów graczy – wersja na Switcha w tym roku

31271533717 0cd67a18cf b

Och nie, to kolejny news z informacją na temat ilości graczy. Po raz kolejny wprowadzę Was w błąd na temat jej liczby, bowiem wykorzystał słowa dewelopera z wiadomości prasowej. Wynika z niej, że Dauntless sprawdziło już 10 milionów graczy. Nie wiadomo, czy mowa tutaj o zarejestrowanej liczbie kont, czy o unikalnych IP, jakie przewinęły się przez serwery. Oczywiście, nie ma ani słowa o aktywnej bazie graczy na przełomie miesiące, ale takich informacji się zwyczajnie nie podaje.

Skoro frustrację mamy już za sobą, pora na dalsze informacje. Dauntless nie zamierza poprzestawać na dotychczasowej multiplatformości i jeszcze w tym roku pojawi się na Nintendo Switch. Pierwsza wersja demonstracyjna jest już nawet dostępna na targach E3. Coś tam nawet przebąkiwane jest na temat crossplayu.

Och, poza tym w lipcu pojawi się ogromna aktualizacja zawartości, a do tego mamy już integrację Dauntless z Twitch Prime, więc możecie korzystać z odpowiednich benefitów. O ile Epic Games Store Wam nie straszny :)!

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wrócicie do Guild Wars 2 po premierze dodatku "End of Dragons"?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz