Dauntless usuwa ograniczenia czasowe z płatnego battle passa!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 1960

Lubicie battle passy? Dauntless z pewnością je lubi! System ten towarzyszy grze niemal od samego początku, ale dotychczas ten rodzaj monetyzacji gry był ograniczony czasowo. Jeśli nie wyrobiliście się w określonym terminie i nie zdobyliście wszystkich nagród, to łakocie przepadały. Trzeba było mieć to zatem na uwadze przy kupowaniu battle passa premium, aby zgarnąć wszystkie przedmioty, które Was interesowały. Tak przynajmniej było do tej pory.

Teraz Dauntless wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i w ramach aktualizacji New Dawn, zmienia battle passa w rzecz permanentną. Nie musicie już martwić się zatem o czas, bowiem kupiona przepustka po prostu nie przepadnie i zawsze będziecie mogli odebrać z niej nagrody poprzez granie.

Oczywiście mowa tutaj o wersji premium. Darmowe battle passy dalej będą znikały po określonym czasie i w ich miejsce pojawi się nowa edycja. Osoby kupujące premium otrzymają nawet możliwość wybierania, którą przepustkę aktualnie levelują. Kolejną zmianą jest bounty token, który również traci swoje ograniczenia czasowe. Oznacza to, że każde tokeny zebrane w danym sezonie, przejdą do kolejnego. Gracze Dauntless nie będą zatem stratni!

Aktualizacja wprowadza również nowego battle passa (tematyką są podniebni piraci), weekendowe wyzwania, kolejne zadania fabularne i kilka innych łakoci. Szczegóły znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube