Dauntless wprowadzi cross-play oraz pojawi się na Epic Games Store, konsolach, Switchu i mobilkach

Dims

Czasami się o tym zapomina, ale niejednokrotnie wielką szansą dla deweloperów jest debiut ich na dużej platformie. Czas antenowy Dauntless co prawda przeminął, ale nikt nie powiedział, że gra ponownie nie zwróci na siebie uwagi. Phoenix Labs zdecydowało jednak, że ich produkcja nie pojawi się na Steamie. Zamiast tego zadebiutuje na Epic Games Store.

Dauntless dostępne jest co prawda za darmo, ale na platformie Valve gry nie znajdziemy. Zamiast tego już w kwietniu 2019 roku produkcja ta zadebiutuje w sklepiku twórców Fortnite. To jednak nie wszystko! Deweloperzy zapowiadają, że wtedy również ich gra dostępna będzie (również za darmo) na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jakby tego było mało, pojawi się aktualizacja „One Dauntless”, która pozwoli grać wspólnie wszystkim, niezależnie od platformy. Tak, KAŻDEJ platformy, bowiem jeszcze w 2019 Dauntless pojawi się na urządzeniach mobilnych oraz Nintendo Switch.

Phoenix Labs zapowiada, że Dauntless przyjmie część strategii biznesowej od Fortnite. Twórcy zapowiadają wprowadzenie sezonów z karnetami bojowymi (Hunt Pass) na identycznych zasadach – darmowa przepustka da trochę łakoci, a płatna (10 dolarów) zapewni zdecydowanie więcej atrakcji.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

5 komentarzy