DC Universe Online - 10. urodziny jednego z najbardziej niedocenianych MMORPG

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
1 1967
DC Universe Online - 10. urodziny jednego z najbardziej niedocenianych MMORPG

Kolejne urodziny kolejnego MMORPG. W takim tempie zabraknie nam niedługo alkoholu, żeby wypić zdrowie wszystkich tych gier.

A tak poważnie, to mamy do czynienia z bardzo ważnym wydarzeniem. DC Universe Online dołącza do elitarnego grona "dziesiątek", czyli tytułów Massively Multiplayer Online, które istnieją na rynku od minimum dziesięciu lat (albo i dłużej).

Gra została wydana w styczniu 2011 roku. Najpierw jako produkt Pay-To-Play, gdzie musieliśmy uiszczać miesięczną opłatą, żeby w ogóle wejść na serwery. Taki stan rzeczy nie trwał jednak zbyt długo. Po niecałym roku DCUO przeszło na Free-To-Play… i od tego momentu rozpoczął się BOOM!

Kolejne miliony użytkowników zakochiwały się w DC Universe Online, co w efekcie doprowadziło do tego, że jest to obecnie najpopularniejszy MMORPG ze stajni Daybreak Game Company (pisaliśmy o tym w tym miejscu). Liczbą graczy DCUO bije Lord of the Rings Online, Dungeons & Dragons Online, PlanetSide 2 czy serię EverQuest 2.

Dotychczas otrzymaliśmy 38. dodatków, a kolejne są w drodze.


Z okazji okrągłej rocznicy przygotowano kilka atrakcji. Nowy rajd oraz elite rajd (Speed Force Flux), nowe misje w otwartym świecie oraz całą masą stylówek, przedmiotów, featsów oraz statuetek.

Szczegóły TUTAJ.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube