DC Universe Online przejdzie rewolucję. Cała gra zmieni się nie do poznania

Dodany przez guru około 3 lata temu
9 5544
DC Universe Online przejdzie rewolucję. Cała gra zmieni się nie do poznania

DC Universe Online rzuca wyzwanie New World, Lost Ark Online, Swords of Legends Online… i wszystkim innym tytułom MMO.

Już w następnym miesiącu swoją premierę będzie miał Episode 41: House of Legends, który będzie równocześnie początkiem największej rewolucji/modernizacji gry od 2012 roku.

Od tego momentu wszystkie epizody (czyli płatne dodatki) staną się darmowe. DC Universe Online z gry Freemium stanie się pełnoprawną grą Free-To-Play.

Zwiększy się także limit posiadanej kasy z $2000 do $50000, otrzymamy więcej miejsca w ekwipunku, cenniejsze nagrody za codzienne logowania, ponadto pożegnamy część lockboxów oraz przedmiotów uznawanych za P2W.

Twórcy DCUO znaleźli także sposób na CR (Combat Rating – odpowiednik progressu po osiągnięciu 30 lvl). Po prostu go usuną... oraz wprowadzą nowe funkcje, dzięki czemu znowu będzie warto odwiedzać wcześniejszy content. To z kolei pomoże nowym graczom szybciej i łatwiej dotrzeć do end-game, bez konieczności oczekiwania w nieskończoność na znalezienie grupy do starej instancji.

Co jeszcze? Przebudowa interfejsu, format – Save the Universe oraz… system Towarzyszy: “przeszukuj wszechświat(y) w poszukiwaniu najbardziej elitarnych i kultowych postaci DC, a następnie zwerbuj ich jako swoich sojuszników, dzięki temu będziesz mógł wezwać ich do pomocy w walce”.

Producenci DCUO podziękowali także swojej społeczności za ciągłe zainteresowanie tytułem. Dlatego rozbudowują zespół i obiecują dalsze nowości – w przyszłym roku otrzymamy klienta PS5 oraz kolejne dodatki.

No bo może nie wiecie, ale DC Universe Online to najpopularniejszy MMORPG ze stajni Daybreak (popularniejszy od Lord of the Rings Online, Dungeons & Dragons Online czy EverQuest) z miesięczną liczbą aktywnych graczy na poziomie 420 tysięcy. 

Więcej TUTAJ.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube