DC Universe Online rozdaje wyexpione, end-game’owe postacie – za darmo!

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
2 3382
DC Universe Online rozdaje wyexpione, end-game’owe postacie – za darmo!

Z okazji 11. urodzin DC Universe Online, Daybreak Game Studios rozdaje – wszystkim graczom – prezenty warte 50 dolarów, czyli w przeliczeniu 200 złotych.

W skład takich giftów wchodzą: Bleed Material, Episode 41 Posters (Base Items), Episode 42 Posters (Base Items) oraz najważniejsze – darmowy awans naszej postaci na CR 310 + outfit na postać inspirowany Lex Corp Salvation.

Czym jest CR? To Combat Rating, który oblicza moc naszego ekwipinku i na tej podstawie określa „zajefajność” naszej postaci. Im więcej, tym lepiej.

Combat Rating to główny współczynnik, od którego zależy cała rozgrywka po osiągnięciu maksymalnego 30 poziomu doświadczenia. Bez odpowiedniego CR nie wejdziecie do instancji, rajdów lub nie zdołacie zrobić questów (CR 310 to praktycznie end-game, najlepsze postacie w DCUO mają obecnie 320-350 CR). 

W jaki sposób awansować naszą postać? 

Oferta trwa tylko do 31 stycznia.

Szczegóły TUTAJ.


Ważne: od kilku miesięcy DC Universe Online działa w pełnoprawnym systemie Free-To-Play. Wszystkie dotychczasowe dodatki/DLC (a było ich ponad 40) zostały udostępnione za darmo wszystkim graczom. Oznacza to, że zawartość gry rozwijana od 2011 roku stoi przed wami otworem. 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube