Dead by Daylight wprowadzi specjalny tryb 2 na 8!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
1 1814
Dead by Daylight wprowadzi specjalny tryb 2 na 8!

Dead by Daylight świętuje swoje ósme urodziny, więc Behaviour Interactive postanowiło zapowiedzieć nowości dla fanów. Crossover z Dungeons & Dragons to jedynie wierzchołek góry lodowej. Vecna (nie, to nie Thanos) będzie nowym zabójcą, polującym na graczy na mapie Forgotten Ruins. Uciekać przed nim będzie Bard, jako nowy niedobitek.

Całość gęsto polano sosem Dungeons & Dragons, więc nie zabraknie mechaniki rzucania kostką, mimika, znanych przedmiotów czy czarów. Jest naprawdę klimatycznie! Pełna premiera współpracy nastąpi 3 czerwca, a już teraz możecie ją sprawdzić na serwerach testowych. Co jednak więcej przygotowano?

Tryb 2 na 8, w ramach którego dwóch zabójców równocześnie, znajdzie się na jednej mapie. Ośmiu niedobitków z kolei będzie starało się przetrwać na powiększonej mapie. Pojawi się również system klasowy, mający zastąpić perki, aby łatwiej zbalansować rozgrywkę w tym trybie. Możliwe, że haki zostaną zastąpione przez klatki, ale na szczegóły musimy poczekać. Pełna prezentacja zabawy 2 na 8 będzie miała miejsce w lipcu.

Warto również wspomnieć, że uniwersum Dead by Daylight dalej rozdrabnia się na mniejsze produkcje. Visual novelka już była, więc teraz pora na gatunek roguelite. W What the Fog pokierujemy Dwightem, Claudette lub Feng Min w starciu z potworami. Grę znajdziecie na Steamie.

Drugim tytułem będzie The Casting of Frank Stone, które otrzymało prezentację gameplayu. Fani strzelanek z kolei mogą wyczekiwać Project T — Behaviour Interactive wkrótce zacznie zapraszać graczy do testowania. W tym tytule trafimy do świata Entity, gdzie postaramy się przetrwać w zmieniającym się regionie Backwater.

No i na koniec, Dead by Daylight dalej idzie we współprace! Kolejna kolaboracja sprawi, że tym razem Castlevania zawita do tego asymetrycznego horroru. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube