Deceit przechodzi na Free2Play!

Dece

Piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy. Twórcy Deceit ogłosili właśnie transformację na model Free-To-Play, która nastąpi – no właśnie – 13 października.

Znacie Deceit? To „multiplayer survival FPS”, za którym stoi nietypowa fabuła. „Budzisz się w Psychiatryku słysząc nieznany głos, będąc otoczonym przez pięciu innych graczy. Dwie osoby są zarażone wirusem, lecz kto zdoła przeżyć? Podczas przemierzenia przez budynek prąd będzie się wyłączał tworząc nieprzeniknioną ciemność pozwalającą Zainfekowanym zmieniać się w formę Terroru, która będzie zabijała każdego kogo napotka na swojej drodze. Znajdź sojuszników i wypełniaj cele na mapie, aby mieć większe szanse na przeżycie”.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwszy MMOFPS sieciowy shooter od czasów (zamkniętego w 2015 roku) F.E.A.R Online, którego śmiało będziemy mogli zaliczyć do kategorii „horror”. Dotychczas nie był to popularny kierunek wśród producentów. Dostawaliśmy bajkowe, kreskówkowe gry. Mało kto decydował się na "ciężki" klimat. 

W takim razie widzimy się w piątek. 

Oczywiście możecie wypróbować Deceit już dzisiaj, ale to będzie wiązało się z wydaniem 10 euro

Zobacz także

7 komentarzy