Deckard Pain wkroczył do Heroes of the Storm wraz z zapowiadanymi zmianami

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
3 3242
Deckard Pain wkroczył do Heroes of the Storm wraz z zapowiadanymi zmianami

Ostatnim razem pisałem Wam o nadchodzących zmianach do Heroes of the Storm. Te dostępne są już na serwerach gry, więc możecie korzystać z tego, co tam Blizzard przygotował. Przykładowo jest kilka zmian u bohaterów. Mój ulubiony Abathur został zmieniony na tyle, że chyba pora przeprosić się z HotS-em i zainstalować go na chwilę. Trójka suportów, Whitemane, Ana oraz Rehgar, również doczekała się poprawek.

Niemniej nie to jest najważniejsze. Można już bowiem kupować wszystkie skórki w grze za gems (waluta premium) lub shardy. Dotyczy to również większości wierzchowców dostępnych w sklepiku gry. Z tego powodu ceny zostały odpowiednio dostosowane. Przygotujcie się zatem na grindowanie shardów lub liczenie na loot boxowe szczęście. Niestety, jeszcze nie wprowadzono wymiany golda na shardy, ale podobno taka opcja jest w drodze. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

I na koniec – dostępne są nowe skiny z serii Resistance, a wraz z nimi pojawiło się kilka wierzchowców. Największe wrażenie na mnie zrobił Deckard Pain, a na Was?


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube