Dedykowane serwery dla For Honor jednak ruszą za kilka dni

Fh samurai slideshow harrowgate

Ubisoft zapowiedział, że 19 lutego For Honor w wersji na PC otrzyma dedykowaną infrastrukturę. Dokładne daty wdrożenia serwerów dla konsol pojawią się w wkrótce po debiucie na PC. Dedykowane serwery zostaną wprowadzone, jako jedna z aktualizacji, które czekają For Honor wraz z rozpoczęciem piątego sezonu (15 lutego) – Czas Wilków.

Wdrożenie dedykowanych serwerów zostało zapowiedziane latem ub. roku, jako element stałego rozwoju For Honor. W momencie premiery, dedykowane serwery będą skupione na trybach PVP, przez co skutecznie wyeliminują migracje sesji, wymagania NAT i ponowną synchronizację, co będzie skutkować nieprzerwanym doświadczeniem gry i usprawnionym procesem matchmakingu. Zespół deweloperów będzie monitorował sytuację, aby zapewnić płynne przejście graczy PC nim wdrożona zostanie nowa infrastruktura na konsole. Tak przynajmniej zapewnia Ubisoft.

O samej aktualizacji „Czas Wilków” pisałem Wam ostatnim razem, więc nie ma się co rozgadywać. W skrócie: zmiany u pięciu bohaterów, nowe opcje treningowe oraz sporo łakoci do zgarnięcia. Sądziłem, że serwery dedykowane pojawią się później, bo takie można było odnieść wrażenie po ostatnich doniesieniach. A tu jednak deweloperzy robią nam niespodziankę i serwerują nam tą opcję zdecydowanie szybciej.

Chociaż nie na tyle wcześnie, jakby sobie tego gracze życzyli. Nikt bowiem nie ukrywa, że dedykowane serwery powinny być od samego początku…

Zobacz także

7 komentarzy