Defiance 2050 wystartował. Największa premiera tego miesiąca!

Def

Podstawowe pytanie – czym Defiance 2050 różni się od zwykłego Defiance? 

Ulepszoną grafikę (nieznacznie, ale jednak), odświeżonym interfejsem, ale przede wszystkim stylem rozgrywki. W Defiance 2050 zrezygnowano z tych elementów, które nie sprawdziły się w pierwszej części. Zamiast tego skupiono się na stronie fabularnej, eksploracji otwartego świata oraz potyczek z dużymi potworami. To MMORPG z shooterowym systemem walki, a nie shooter z elementami MMORPG!

Defiance 2050 nie można nazywać sequelem. Lepszym słowem jest „reboot” lub „spin-off”, bo wciąż mamy do czynienia ze starym dobrym Defiance, ale w ulepszonej formie. 

Przekonamy się, czy to wystarczy do osiągnięcia sukcesu. Powinno , bo swego czasu była to całkiem popularna seria, głónie za spawą serialu telewizyjnego o tym samym tytule. 

Serwery Defiance 2050 działają tak naprawdę od piątku (tego dnia rozpoczął się headstart przeznaczony dla Founder's Packów), ale prawdziwa zabawa rozpocznie się dopiero dzisiaj. Na godzinę 19:00 planowana jest oficjalna GLOBALNA premiera, od której Defiance 2050 będzie już grą Free-To-Play. 

Defiance 2050 możecie pobrać za pośrednictwem Steama (TUTAJ) lub oficjalnej strony.

Zobacz także

37 komentarzy