Defiance 2050 z milionem graczy i ogromnymi planami na przyszłość

Defiance 20501

Defiance 2050 wystartował już jakiś czas temu i podobno ma się bardzo dobrze. Trion poinformowało, że w ciągu nieco ponad dwóch tygodni, gra zgromadziła dookoła siebie ponad milion graczy. Ciężko mówić tutaj o aktywnych użytkownikach, skoro projekt nie ma nawet miesiąca, niemniej zainteresowanie było spore. Czy utrzyma się przez dłuższy czas? Zobaczymy.

Deweloperzy kują jednak żelazo, póki gorące, zapowiadając Roadmap gry. W najbliższych miesiącach otrzymamy aż trzy nowe klasy postaci. Do tego klasa Demolitionist wkrótce będzie dostępna dla wszystkich, a nie tylko Fundatorów. Niedługo po tym pojawi się Crusader, a na zimę zaplanowany został Engineer z możliwością stawiania własnych wieżyczek obronnych.

Wraz z Crusaderem pojawi się również nowa zawartość w postaci misji, kontraktów, czy przeciwników. Do tego dojdzie kontynuacja fabuły, chociaż ta przedstawiana będzie w regularnie udostępnianych fragmentach. Każdy element oferować ma nowe wyzwania, a wątek zakończy się na początku przyszłego roku w „iście epicki sposób”. Cóż, przekonamy się.

Jesienią z kolei Defiance 2050 wzbogaci się o całkiem nowy system customizacji postaci. Nowe moce i możliwości sprawią, że gameplay w obrębie poszczególnych klas ulegnie sporej zmianie.

Wszystko to z kolei otrzymamy jeszcze tego roku. Tak swoją drogą, sprawdzaliście Defiance 2050?

Zobacz także

9 komentarzy