Dekada Runes of Magic, który swego czasu należał to czołówki gier MMORPG!

Runes of magic

Trudno w to uwierzyć, ale Runes of Magic wkracza właśnie do elitarnej grupy gier, która istnieją na rynku od 10 lat lub dłużej!

Jesteśmy dumni i wdzięczni, że przebyliście wraz z nami tę wspaniałą podróż, podczas której zawieraliśmy wszyscy nowe przyjaźnie, wdrażaliśmy w życie zacne plany, zakładaliśmy gildie, wychowaliśmy zwierzaki, a nawet braliśmy udział w wyścigach kudłatych alpak! Czas ten był okraszony mnóstwem wspaniałych przygód i mamy nadzieję, że przyjdzie nam stoczyć jeszcze niejedną bitwę u Waszego boku.

Czy ktoś spodziewał się, że RoM dożyje tak sędziwego wieku? Na początku pewnie tak, był to przecież jeden z najlepszych darmowych tytułów MMO na rynku. Dopiero potem pojawiły się „problemy” z Pay-To-Win (bez wydania realnych pieniędzy nie mogliśmy rywalizować jak równy z równym), które spowodowały znaczący odpływ ludzi i zahamowały rozwój całej gry.

GameForge najpierw musiało zrezygnować z dużych dodatków, a w konsekwencji połączyć serwery. To były drastyczne zabiegi, ale koniec koców pozwoliły Runes of Magic przetrwać trudny czas. 


Obchody 10. rocznicy gry ruszają pojutrze. Będą to jubileuszowe zadania, polowania na bossy, kostiumy dla najwierniejszych fanów, specjalne oferty w sklepie, no i oczywiście zwiększone premie dla punktów doświadczenia i łupów. 

Wszystkiego Najlepszego!

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz