Destiny 2 ma dalsze plany – dzisiaj rusza Echo

Dodany przez PefriX 8 dni temu
7 1014
Destiny 2 ma dalsze plany – dzisiaj rusza Echo

Informacja prasowa.

Epizod Echa ukaże się 11 czerwca w Destiny 2 i będzie pierwszą z trzech niezależnych historii, które są bezpośrednim następstwem wydarzeń Ostatecznego kształtu. Każdy Epizod będzie składał się z trzech Aktów, w których spotkamy się z dawnymi i nowymi sojusznikami oraz wrogami. Każdy Akt będzie zawierał aktywności, które z czasem będą się rozrastać, a pula dostępnych nagród zwiększać. W ten sposób Bungie chce zapewnić atrakcje do końca roku.

Oprócz Ech w 7. roku Destiny ukażą się również inne Epizody, takie jak Widmo z dawnym wrogiem, który powraca z nowymi sztuczkami, oraz Herezja, w której powrócimy na Galerę i… wstrząśniemy panteonem Roju. Tytułowe Echa to tajemnicze obiekty o niezwykłej mocy powstałe podczas wielkiego starcia Światła i Ciemności wewnątrz Wędrowca.

Tak jak wszystkie Epizody w 7. roku, Echa będą składały się z trzech aktów, a każdy Akt będzie trwał około sześciu tygodni. Akt II Ech zaplanowano na 16 lipca, a Akt III na 27 sierpnia. Są to kluczowe punkty, w których rozpoczną się nowe ścieżki zadań i pojawią się nowe aktywności z nowymi nagrodami.

Artefakt sezonowy będzie się rozwijał z każdym epizodem, oferując nowe możliwości. Choć jest on przyznawany na początku kampanii Ostateczny kształt, to w miarę zdobywania doświadczenia i stawiania czoła wyzwaniom będzie miał sporo do odblokowania. Wraz z premierą Aktu II do artefaktu dodany zostanie dodatkowy rząd cech, a w Akcie III pojawi się kolejny.

Z kolei przepustka sezonowa uzyska poszerzoną ścieżkę zadań, gdyż w każdym nowym akcie dodane zostanie do niej 50 rang. Oznacza to, że wraz z premierą Aktu I jak zawsze dostępne będzie 100 rang, a wraz z każdym nowym aktem liczba ta wzrośnie o 50. Łączenie daje to 200 nagród do odblokowania przed zakończeniem historii.

Przypominam, że Epizod 1, czyli Echo, dostępny jest dla wszystkich posiadaczy Ostatecznego kształtu w Destiny 2. Dwa kolejne Epizody, które zadebiutują w tym roku, będzie trzeba dokupić osobno lub zaopatrzyć się w tzw. Annual Pass.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube