Destiny 2 nigdy nie był bardziej popularny niż teraz

Dodany przez guru ponad rok temu
6 2133
Destiny 2 nigdy nie był bardziej popularny niż teraz

Wszyscy gracze Destiny 2 zdają sobie sprawę, że ich ukochana gra ma pewne wady (np. vaulted content, skopany balans PvP, liniowa rozgrywka)…

… co nie zmienia faktu, że Destiny 2 to produkt AAA, należący do ścisłej czołówki Massively Multiplayer Online, który posiada miliony fanów na całym świecie i który generuje gigantyczne zainteresowanie. I to nawet teraz – wiele lat po swojej premierze.

Dowód? Proszę bardzo.

Wczorajszy debiut nowego dodatku “Lightfall” (“Upadek Światła”) przełożył się na nowy rekord popularności gry. W szczytowym momencie obserwowaliśmy 316,651 osób online – poprzedni rekord został pobity o ponad 25 tysięcy!

Dzięki temu wynikowi Destiny 2 był wczoraj piątym najchętniej granym tytułem na Steamie, ustępując miejsca jedynie CSGO, Dota 2, Apex Legends i PUBG.

Ponadto jest to dopiero trzecia gra MMO w historii Steama, która przekroczyła 300 tysięcy równocześnie zalogowanych osób (po New World oraz Lost Ark Online). No cóż, gratulacje!

***

Podstawka + pierwsze dodatki Destiny 2 są darmowe, ale za późniejszy content trzeba płacić. Tak samo jak za dodatek “Lightfall”, który jest wyceniany na ~200 zł.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube