Destiny 2 od dziś za darmo. Premiera wersji Free-To-Play!

Destiny2.0

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejszy dzień należy do Destiny 2. 

Możemy oczywiście wspomnieć o nowym dodatku „Shadowkeep” (polski tytuł to „Twierdza Cieni”), który wprowadzi nową lokację, nową linię fabularną, nowy rajd, nowe bronie i inne atrakcje…

… ale przecież wszyscy dobrze wiemy, że większość osób czeka na coś innego. 

Transformację Destiny 2 na model Free-To-Play. Stanie się to dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego, kiedy D2 oficjalnie zadebiutuje na Steamie (żegnając się na dobre z BattleNetem). Od tego momentu nie będziemy musieli płacić pieniędzy za egzemplarz gry. 

Wersja F2P zawiera w sobie wszystko to, co Destiny 2 dostało przez pierwszy rok swojego istnienia. Jest tego całkiem sporo: zaczynając od DLC, po rajdy i tryby PvP. Poniższa grafika pokazuje dokładnie, co dostaną darmowi użytkownicy. 

Destiny 2 to futurystyczna gra MMO (od niedawna Bungie oficjalnie używa skrótu „MMO”), która jest porównywana do Warframe. Posiada jednak o wiele bardziej rozbudowany wątek fabularny, pełną polonizację (z dubbingiem) oraz kapitalny system walki, który na pewno wam się spodoba. Wisienką na torcie są jednak rajdy: trudne, wymagające, ale mega satysfakcjonujące. 

Trzy klasy do wyboru (Tytan, Czarownik, Łowca), które możemy jednak rozwijać na różne sposoby. 

https://store.steampowered.com/app/1085660/

Jeśli połączyliście konta BN i Steam, zabawę w Destiny 2 rozpoczniecie swoimi dotychczasowymi postaciami. 


PS Na naszym forum zbiera się wspólna ekipa d gry!

Zobacz także

34 komentarzy