Destiny 2 otrzyma tryb, o który proszono od wielu lat

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
2 1787
Destiny 2 otrzyma tryb, o który proszono od wielu lat

Ale najpierw uporządkujmy fakty.

Wielki dodatek “Final Shape” ma premierę w czerwcu, ale trochę wcześniej – 9 kwietnia – w grze pojawi się aktualizacja “Into the Light” (W stronę światła), wprowadzając do rozgrywki masę usprawnień oraz świeżości. A główną “świeżością” będzie nowy tryb – Onslaught, czy jak kto woli tryb Hordy.

Jest to model rozgrywki, o który proszono błagano od wielu lat i który wreszcie znalazł uznanie wśród programistów Bungie.

Na czym polega Onslaught? Aktywność dla trzech graczy o różnych poziomach trudności, w której będziemy mierzyć się z falami wrogów. Gdzieniegdzie pojawiają się porównania do trybu hordy z Call of Duty Zombies… i szczerze mówiąc jest w tym sporo prawdy.

Drużyna musi odeprzeć 10 fal wrogów. Pojawi się nawet trudniejszy wariant, w którym dostępnych jest 50 fal, podzielonych na pięć zestawów po 10 fal różnych wrogich frakcji. Ta trudniejsza wersja będzie dostępna tylko dla gotowych drużyn i będzie służyć jako prawdziwe wyzwanie w end-game.

Ideą Onslaught będzie obrona punktów przed atakującymi wrogami, – w tym celu, możesz wykorzystać zebrany i zdobyty złom do tworzenia i rozwijania elementów obronnych, które można ulepszać, takich jak wieżyczki.

Nowy tryb będzie darmowy.

(oglądać od 8 minuty)


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube