Destiny 2 podnosi ceny przepustek sezonowych – gracze nie są zbyt szczęśliwi

Dodany przez PefriX około rok temu
9 1248
Destiny 2 podnosi ceny przepustek sezonowych – gracze nie są zbyt szczęśliwi

Spokojnie, podwyżka cen nie jest drastyczna. To nie tak, że Bungie podbiła ceny o 50%, a „jedynie” o 20% ceny podstawowej. Dodatkowo podwyżka dotyczy jedynie samodzielnych przepustek sezonowych, a nie wszystkiego w Destiny 2. Od teraz, za każdą taką przepustkę, licząc od Season of the Deep, zapłacicie drożej:

  • Season Pass: 1,000 Silver -> 1,200 Silver
  • Season Pass + 10 Ranks Bundle: 2,000 Silver -> 2,200 Silver (drożeje Season Pass, a nie Ranks Bundle)

To nowy standard cenowy, z którego Bungie nie zamierza rezygnować. Warto przy tym podkreślić, że dotyczy tylko samodzielnych przepustek, a nie będących częścią pakietów, jak np. z Lightfall czy Lightfall z Annual Pass. Podwyżka nie jest więc aż taka drastyczna, skąd więc niezadowolenie graczy?

Pomijając standardowe marudzenie na drożyznę, chodzi o pakiety z Silver, jakie są sprzedawane przez Bungie. Walutę można nabyć w ilości 500/1000/2000 itd., więc aby nabyć Season Passa, trzeba przynajmniej kupić 500+1000 Silvera. Jest jednak jakaś szansa, że twórcy Destiny 2 dostosują również i ten aspekt, aby było sprawiedliwiej. Z drugiej strony to normalna praktyka w Item Shopach, więc to wcale nie musi ulec zmianie.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube