Destiny 2 rzuca nieco światła na egzotyczne przedmioty klasowe

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
3 1113
Destiny 2 rzuca nieco światła na egzotyczne przedmioty klasowe

W Ostatecznym kształcie wprowadzona zostanie nowa podklasa pryzmatyczna do Destiny 2. Wraz z nią pojawią się nie tylko nowe aspekty i fragmenty, ale otrzymacie również możliwość dalszego rozszerzenia swoich opcji dzięki nowym egzotycznym przedmiotom klasowym. To naprawdę wyjątkowe dodatki do Destiny 2, ponieważ każdy egzotyczny przedmiot klasowy będzie miał dwie egzotyczne cechy z puli istniejących cech egzotycznych elementów pancerza, w tym cechy, które należą do klas innych niż Wasza!

Egzotyczne przedmioty klasowe będą stanowić część nowej aktywności, która odblokuje się po wyścigu Pierwszych na świecie w najeździe, na początku drugiego tygodnia po premierze. Da się ją farmić i każde ukończenie zagwarantuje łup z losowymi statystykami. Bungie jednak nie wdaje się w szczegóły, aby nie psuć niespodzianki. Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie cechy egzotycznych przedmiotów klasowych będą działać tylko, jeśli wyposażona będzie podklasa pryzmatyczna.

Co poza tym? Gracze, którzy nie zdobyli dość broni głębokiego wglądu, żeby odblokować wzorce sezonowych broni roku 6., będą mieli teraz szansę, by to nadrobić przed premierą Ostatecznego kształtu. Codziennie od 7 maja do 3 czerwca otrzymacie gwarantowany łup w postaci broni głębokiego wglądu po ukończeniu sezonowej aktywności.

Na koniec wspomnę, że druga misja egzotyczna w historii Destiny 2 powraca 14 maja. Znajdziecie ją w węźle W stronę Światła w Nawigatorze. W misji czeka na Was parę niespodzianek, a więcej informacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube