Destiny 2 skasowało emotkę, bo używana była do bugowania

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
1 4065
Destiny 2 skasowało emotkę, bo używana była do bugowania

Zaczniemy od czegoś zwyczajnego. Konsolowcy już od dawna grają w Destiny 2, a posiadacze blaszaków nadal czekają. Zainteresowani produkcją muszą jeszcze wytrzymać tydzień, bowiem premiera na PC nastąpi 24 października. By zaostrzyć apetyt, wydano nawet oficjalny trailer. Dostępny jest poniżej – nawet, gdy nie jesteście fanami gry i nie zamierzacie jej kupić to warto go zobaczyć. Przekonacie się sami, jak robi się hype.

Teraz przechodzimy do części ciekawszej (przynajmniej moim zdaniem). Destiny 2 posiada różne emotki, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Jedna z nich jest nawiązaniem do legendarnego już „Monty Python’s Ministry of Silly Walks”. Chodzi tutaj o charakterystyczny chód, ale mam nadzieję, że akurat tego nikomu nie muszę tłumaczyć.

Wracając do tematu. No więc w Destiny 2 była emotka naśladująca ten nietypowy sposób poruszania się. Była to trafne słowo, bowiem została skasowana z wewnątrzgrowego sklepiku. „Bureaucratic Walk” nie jest już dostępne, gdyż pozwalało graczom na bugowanie, a raczej nowy rodzaj „wall hacka”. Używając tej emotki w niektórych miejscach można było przejść przez ścianę i dostać się w normalnie niedostępne miejsca. Część graczy odkryła w ten sposób ukryte pokoje w Leviathan Raid.

Emotka była dostępna w Destiny 2 od premiery gry. Dopiero niedawno zniknęła ze sklepu, a to za sprawą graczy, którzy zwrócili uwagę na błąd. Kto by się spodziewał, że Monty Python będzie bawił nawet w taki sposób :).


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube