Destiny 2 udostępnia 3 dodatki za darmo, ale nie na zawsze!

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
12 2086
Destiny 2 udostępnia 3 dodatki za darmo, ale nie na zawsze!

Pewnie i tak przeczytam, że baituje ludzi lub niczym nie różnię się od mojego redakcyjnego kolegi. Trudno, żeby było inaczej, skoro jesteśmy jednym, ale pomarudzić sobie mogę. Za to gracze Destiny 2 nie mogą, bo Bungie faktycznie chyba grunt pali się grunt pod nogami. Naprawdę aktywnie reklamują i promują swoją produkcję, robiąc wszystko, aby przyciągnąć społeczność.

Teraz przykładowo udostępniają nieco zawartości za darmo. Do 3 czerwca dostęp do dodatków Destiny 2 Twierdza Cieni, Poza Światłem i Królowa-Wiedźma będzie otwarty dla wszystkich graczy. Członkowie PlayStation Plus mają również dostęp do ostatniego dodatku Upadek Światła. W tych dodatkach możecie władać podklasami Ciemności – stazą i pasmem, wziąć udział w trzech dodatkowych najazdach, które ukazały się w czasie kampanii, odblokować nowe egzotyczne bronie i sprzęt i nie tylko.

Oprócz wspomnianych dodatków do 3 czerwca dla wszystkich graczy dostępna jest też cała zawartość sezonowa roku 6. Destiny, w tym: Sezon Oporu, Sezon Głębi, Sezon Czarnoksięstwa i Sezon Życzenia. Wszyscy Strażnicy, którzy ukończą te dodatki i sezony, będą mogli zachować zdobytą broń i sprzęt.

Poza możliwością bezpłatnego odkrywania świata Destiny 2 w czasie miesiąca otwartego dostępu do dodatków, możecie również skorzystać ze specjalnej promocji katalogu Destiny 2 na pakiet Upadek Światła + przepustka roczna. Promocja rozpoczyna się dzisiaj w PlayStation Store, Xbox Store i Epic Games Store, a 21 maja na platformie Steam. Zniżka będzie dostępna do 3 czerwca, dzień przed premierą Ostatecznego kształtu 4 czerwca, dając graczom więcej możliwości do przygotowania się, aby zmierzyć się ze Świadkiem.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube