"Destiny 2 usuwa postacie", czyli kolejny spisek

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
3 1931
"Destiny 2 usuwa postacie", czyli kolejny spisek

Twórcy Destiny 2 musieli komuś zajść za skórę, bo to już druga sytuacja – w ciągu zaledwie kilku tygodni – która stara się przedstawić grę w bardzo złym świetle.

Zaczęło się od fałszywych informacji dotyczących abonamentu w grze (pisaliśmy o tym TUTAJ). Teraz z kolei słyszymy o przypadkach usuwania/znikania postaci, co podobno miało być spowodowane błędami ze strony Bungie.

Sprawa zostało mocno rozdmuchana przez Reddit, co doprowadziło do powstania masy artykułów na witrynach zajmujących się grami wideo.

Jednak Bungie – po dogłębnym zbadaniu sytuacji (nadano temu największy priorytet) – ogłosiło, że żadne postacie nie zostały usunięte wskutek ich błędów lub błędów ich systemów. 

Utrzymanie twoich postaci i postępów jest naszym najwyższym priorytetem. 

Po rozpoczęciu dogłębnego dochodzenia w sprawie bardzo małej liczby zgłoszeń zaginionych postaci , jesteśmy przekonani, że żadne postacie ani postępy nie zostały nieprawidłowo utracone przez nasze systemy.

Wniosek? Albo “tamci” gracze stracili postacie w skutek zhakowania lub własnej nieostrożności, albo – i to raczej bliższe prawdy – był to kolejny spisek mający zdyskredytować producentów Destiny 2.

Nie zazdrościmy takich hejterów.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube