Destiny 2 w następnym tygodniu zaprezentuje Ostateczny kształt

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
13 963
Destiny 2 w następnym tygodniu zaprezentuje Ostateczny kształt

Bungie zapowiedziało podgląd rozgrywki deweloperów w dodatku Destiny 2: Ostateczny kształt, która będzie transmitowana 9 kwietnia o godz. 18:30 czasu polskiego na wszystkich regionalnych kanałach Twitcha oraz na koncie YouTube. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącego dodatku i podejrzeć zza kulis nowe elementy rozgrywki. W Ostatecznym kształcie Strażnicy podążą za Świadkiem do Bladego serca Wędrowca, zjednoczą Straż Przednią i spróbują zakończyć wojnę Światła i Ciemności.

Ostatnio odbyła się również ostatnia z trzech transmisji na żywo poświęconych Destiny 2: W stronę Światła – dwumiesięcznej aktualizacji zawartości, która ukaże się w przyszły wtorek, 9 kwietnia. W każdej transmisji z rozgrywki zaprezentowano nową zawartość, w tym nowy tryb Nawała, polegający na odpieraniu fal wrogów, powracającą broń z limitowanymi zdobieniami, nową przestrzeń społecznościową Salę Czempionów, dwie powracające misje egzotyczne z nowymi sekretami i więcej. 

Przygotowująca Strażników do nadchodzącej konfrontacji ze Świadkiem, zawartość Destiny 2: W stronę Światła będzie dostępna dla wszystkich graczy bez dodatkowych opłat. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj. W sumie ciekawe czy tytuł ten odbije się od dna dzięki temu rozszerzeniu, czy raczej odejdzie w zapomnienie. Jak myślicie?


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube