Destiny 2 wydaje cyfrowy magazyn z transmogami postaci graczy

G%c5%82owny

Przyznam szczerze, że nie jestem żadnym specem od transmogów, czy ubierania swojej postaci w ładne fatałaszki. Staram się, aby mój heros miał konkretny wygląd, ale rzadko projektuję coś samemu. O wiele częściej korzystam z dorobku innych graczy, dlatego nieobce mi są strony jak GW2Style/Fashion , FFXIV Glamour Collection czy Outfits z WoWHead. Bungie postanowiło jednak pójść o krok dalej!

W Destiny 2 istnieje dedykowany Reddit do transmogów społeczności. Deweloperzy postanowili uwiecznić co lepsze prace fanów w ramach inicjatywy Threads of Light. Threads of Light.  To cyfrowy magazyn w którym znajdziemy postacie graczy z gry. Wydany został już pierwszy numer.

Nawiązaliśmy współpracę z trzema Strażnikami, którzy uprzednio stworzyli swoje własne stylizacje, aby móc przedstawić ich kreacje na naszej pierwszej okładce. Strażnicy stanęli przed naszym obiektywem i zaprezentowali swoje stroje, abyście mogli je odtworzyć. Następnym razem, gdy znajdziecie się na czerwonym dywanie, przygotujcie sobie w odpowiedzi na pytanie: „Kto zaprojektował waszą kreację?” nazwiska naszych projektantów: Numley, Muffinbandit lub Vanguard Vogue.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że zamieścicie zrzut ekranu wyglądu waszego Strażnika na Instagramie lub Twitterze z hashtagiem #ThreadsOfLight. Możecie również oznaczyć @DestinyTheGame lub polskie konto @DestinyTheGamePl. 

Bungie będzie wyłaniać zwycięzców do 30 września, a następnie wybierze po jednym Strażniku z każdej klasy na kolejną okładkę czasopisma Threads of Light, które ukaże się w najbliższych miesiącach. Wszystkie wyróżnione osoby otrzymają emblemat pokazu mody, ale na okładkę trafi tylko jeden Łowca, Tytan i Czarownik. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Co sądzicie o takiej inicjatywie? Przyznaję, że o ile nie gram w Destiny 2, tak sam pomysł wydaje się naprawdę ciekawy.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz