Destiny 2 zaoferuje w przyszłych dodatkach „więcej sekretów i rzeczy do kolekcjonowania”

2

Rok 2017 za nami, a Destiny 2 w ciągu kilku miesięcy zdążyło namieszać. Sporo szumu, dużo bugów, kilka dyskusyjnych kwestii na temat mikrotransakcji oraz nie do końca zadowalające DLC. Co zatem dalej? Czy Bungie uda się odzyskać początkowy hype na swoją grę?

Deweloperzy przyznają, że poprzednie miesiące nie były najlepsze. Dlatego w roku 2018 pragną skupić się na polepszeniu zawartości gry oraz dodaniu argumentów do regularnego powracania do niej. Dodatkowo hobbyści również powinni znaleźć coś dla siebie.

Przyszłe DLC będą zawierały więcej sekretów i przedmiotów/materiałów do kolekcjonowania. Gra ma zachęcać do eksploracji oraz szukania skarbów. Do tego sklepik ma oferować więcej pewnego sprzętu. Twórcy podobno zdają sobie sprawę, że zbieranie waluty, a następnie liczenie na kaprys RNG nie jest dobrym rozwiązaniem. Z tego powodu mamy mieć więcej możliwości na bezpośrednie zakupienie ekwipunku, który nas interesuje.

Istnieje spora szansa, że pojawią się również „dead ghosts” do zbierania. Te przedmioty były obecne w pierwszej części, ale do tej pory w kontynuacji ich nie widzieliśmy. Niemniej są to jedynie spekulacje, ewentualnie będziemy po prostu kolekcjonowali coś tego typu. Fani fabuły powinni się ucieszyć.

Jeszcze w tym miesiącu pojawią się Masterworks Armor, a nagrody rajdowe zostaną zmodyfikowane. Mikrotransakcje również nie będą taką przeszkodą, jak do tej pory. Generalnie obietnic jest dużo i zapowiada się, że rok 2018 będzie czasem zmian dla Destiny 2. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

10 komentarzy