Destiny 2 zmieniło się w prawdziwego MMORPG-a! Dodano łowienie ryb!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
6 1558
Destiny 2 zmieniło się w prawdziwego MMORPG-a! Dodano łowienie ryb!

Każdy prawdziwy MMORPG musi mieć łowienie ryb. To esencja gatunku, a nie jakieś tam „setki tysiące grających razem graczy”. Dlatego od teraz Destiny 2 to MMORPG i koniec basta! A tak na poważnie, ruszył Sezon Głębi (Season of the Deep), który potrwa do 22 sierpnia. Zabiera on naszych Strażników w Otchłań:

Dno metanowego oceanu na Tytanie roi się od Pochwyconych i Roju, którzy czegoś szukają. Strażnicy muszą udać się za nimi w głębiny, aby dowiedzieć się więcej o pochodzeniu Świadka.”

W ramach zabawy będziemy odzyskiwali technologię pochodzącą ze Złotego Wieku ze struktur zatopionej w morzu Tytana Arkologii. Odkryjemy dno oceanu po raz pierwszy w historii Destiny 2 dzięki nurkowaniu, powalczymy ze Świetlistym Rojem i innymi wrogami w nieprzewidywalnych potyczkach. Gracze, którzy wykupią przepustkę sezonową, będą mieli dostęp do cotygodniowych misji „Głębokie zanurzenie", sezonowej aktywności z dobieraniem graczy „Odzyskanie" oraz całkowicie nowej aktywności: łowienie ryb.

W ten piątek o 19:00 czasu CEST otworzy się nowy loch – nieustraszeni Strażnicy i Strażniczki będą mogli zanurzyć się w głębinach po nowe wyzwania i szansę zdobycia nowych skarbów. Pierwszy z dwóch lochów, które zostaną wypuszczone w tym roku, będzie dostępny dla graczy, którzy mają wykupiony Upadek Światła z przepustką roczną lub Klucz lochu Upadku Światła.

Więcej szczegółów tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube