Destiny 2 zniesie limit mocy klasycznego sprzętu, który pewnie rozmontowaliście

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
3 1501
Destiny 2 zniesie limit mocy klasycznego sprzętu, który pewnie rozmontowaliście

Bungie poinformowało, że po uważnym rozpatrzeniu problemu klasycznego sprzętu, postanowiło z dniem premiery Ostatecznego kształtu znieść limity mocy ze wszystkich przedmiotów w Destiny 2. Wszystko po to, aby te limity mocy nie przeszkadzały w drużynie ogniowej. Zwłaszcza że zbliża się finał sagi o Świetle i Ciemności, dlatego nie chcą ograniczać graczy.

Problem w tym, że wielu z Was pewnie już rozmontowało stare przedmioty. Niestety, nie ma żadnego mechanizmu umożliwiającego ich odzyskanie. Bungie planuje przywrócić do gry źródła większości lub całości tych przedmiotów, zaktualizowane pod kątem bieżących standardów Destiny 2, z dodatkowymi właściwościami, takimi jak cechy źródłowe i związane z tworzeniem konfiguracji. Niemniej faktem jest, że nie odzyskacie dawnego sprzętu, jeśli się go pozbyliście.

Co poza tym warto wiedzieć?

„Gracz o najwyższym poziomie mocy w drużynie ogniowej zostanie Liderem mocy, a wszyscy inni członkowie drużyny awansują na piąty poziom poniżej poziomu Lidera (jeśli ich moc nie jest już na wyższym poziomie). Moc drużyny ogniowej wpływa tylko na poziom trudności aktywności – moc zdobywanych przez graczy nagród dalej będzie uzależniona od ich pierwotnego poziomu mocy. Lider mocy otrzymuje też premię do pochwał zdobywanych na koniec aktywności.”

W Ostatecznym kształcie sprzęt zdobyty przez dowolną postać będzie miał poziom mocy proporcjonalny do najwyższego poziomu mocy ze wszystkich postaci na koncie gracza. Jeśli zwiększycie moc swojego Łowcy i przełączycie się na Tytana lub Czarownika, będziecie zdobywać sprzęt o poziomie zbliżonym do poziomu tej pierwszej klasy. Dokładna moc nagród dalej będzie uzależniona od źródła, ale poziom mocy osiągnięty jedną postacią wpłynie pozytywnie na nagrody znajdowane podczas gry innymi postaciami.

Wszystko szczegółowiej omówione zostało tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube