Destiny 2 znów namiesza w Mocy, aby starzy i powracający gracze mieli łatwiej

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 3460
Destiny 2 znów namiesza w Mocy, aby starzy i powracający gracze mieli łatwiej

W Destiny 2 moc nie jest tylko miarą ogólnych zdolności Strażnika, ale też stałym wskaźnikiem dla graczy, czy będą w stanie poradzić sobie z danym wyzwaniem. Choć w Królowej-Wiedźmie (nadchodzącym dodatku) nie zajdą wielkie zmiany w sposobie zdobywania mocy, to w dniu premiery Bungie wprowadzi kilka ogólnych aktualizacji, aby przygotować nowych i powracających graczy do nowej kampanii.

Począwszy od 22 lutego, dolny limit mocy będzie wynosił 1350. Wszyscy gracze, którzy dołączą do gry, będą mieli odpowiedni poziom mocy, by rozpocząć kampanię Królowa-Wiedźma, nawet jeśli mieli przerwę w grze.

Możecie osiągnąć miękki limit 1500 w ogólnej rozgrywce, zdobywając ogólny sprzęt za kończenie aktywności, otwieranie skrzyń i nie tylko. W tej kategorii znajdują się również rzadkie i legendarne łupy. Po osiągnięciu miękkiego limitu gracze będą musieli zdobywać potężne łupy w wyzwaniach od sprzedawców oraz osiągając inne cele w grze.

Po osiągnięciu limitu mocy 1550 jedynym sposobem na zwiększenie mocy jest udział w aktywnościach gry końcowej ze szczytowymi nagrodami. Ostatni, twardy limit w wysokości 1560, można osiągnąć poprzez najazdy, Próby Ozyrysa, Żelazną Chorągiew i inne aktywności PvE gry końcowej. Czy tak w zasadzie wszystko po staremu.

Bungie przy okazji poinformowało, że 5 marca otwarte zostaną wrota nowego raidu w Destiny 2, który dodanie zostanie w dodatku Królowa-Wiedźma. Niestety, jego nazwy nie podano, a samo wyzwanie będzie ponoć naprawdę emocjonujące.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube