Destiny 2 zostało zalane graczami. Tłumy chętnych, ogromne kolejki

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 3690
Destiny 2 zostało zalane graczami. Tłumy chętnych, ogromne kolejki

Destiny 2 znowu na topie.

Dzięki wczorajszej premierze nowego dodatku (“Beyond Light”) do zabawy dołączyli lub wrócili tysiące, co ja mówię, setki tysięcy graczy.

Na samym Steamie w Destiny 2 bawiło się ćwierć miliona ludzi, co było czwartym najlepszym wynikiem na platformie. Rekordu gry nie pobito (290k), ale pamiętajcie, że to połowa tygodnia. Gdy przyjdzie weekend, to może paść bariera 300 tys. równocześnie zalogowanych osób.

Faktyczna liczba chętnych na Destiny 2 była jednak znacznie, znacznie wyższa. Świadczą o tym ogromne kolejki przed wejściem na serwer (niektórzy czekali nawet kilkadziesiąt minut) oraz jeszcze większe problemy techniczne.

Bungie musiało na bieżąco poprawiać/naprawiać serwery, ale i tak wiele osób doświadczało lagów czy nagłych disconnectów.

UPDATE: teraz już wszystko (w miarę) normalnie działa!!! 

Z drugiej strony nie można się dziwić aż takiemu zainteresowaniu ze strony graczy. Destiny 2 to fantastyczna produkcja, która zapewnia ogrom contentu, przy ładnej grafice i jednocześnie wspaniałej optymalizacji, która pozwala na płynną zabawę nawet na słabszych komputerach. 

Podstawka gry + pierwsze DLC działają na zasadzie Free2Play. Za resztę dodatków trzeba już jednak zapłacić z własnej kieszeni. Jakość kosztuje.

W Destiny 2 zagracie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube