Destiny 3 faktycznie powstaje? Takie krążą pogłoski!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
1 1024
Destiny 3 faktycznie powstaje? Takie krążą pogłoski!

Guru w ostatnim newsie o Destiny 2 zwrócił uwagę, że to nie koniec tego MMO od Bungie. Ostateczny kształt, mimo że będzie kulminacją dziesięcioletniej przygody, to nie będzie końcem Destiny 2, ani także serii Destiny. Czy to oznacza Destiny 3? Podobno tak!

A przynajmniej tak twierdzi informator, który już wcześniej zdradził, że do gry zawita nowa podklasa pryzmatyczna. I faktycznie, Prismatic zawitają do Destiny 2 w ramach Ostatecznego kształtu. Już miesiąc temu podał nie tylko nazwę subklasy, ale również sposób jej działania. A do tego ujawnił, że Bungie pracuje nad Destiny 3. Ile w tym prawdy?

Czas tak naprawdę pokaże. Informator może być dobry w łączeniu kropek lub zwyczajnie zgaduje, mając przy tym sporo szczęścia. Ewentualnie faktycznie jest to ktoś z szeregów Bungie lub jest blisko pracowników, stąd ma dostęp do prawdziwych danych.

Według niego Destiny 3 ma aktualnie kod roboczy Payback. Obecne w grze klasy Titan, Hunter oraz Warlock zostaną usunięte i zamiast nich gracz będzie mógł stworzyć swoją postać wedle własnego uznania. Mowa tutaj o samodzielnym wybieraniu interesujących nas umiejętności, łącząc je, jak chcemy. Podobno nawet fabuła Destiny 2 nie wyklucza takiej możliwości, wskazując, że klasy uczą się od siebie.

Zestawiając to z informacją, że to NIE KONIEC serii Destiny, to faktycznie Bungie może pracować nad Destiny 3 i chyba nikogo by to nie zaskoczyło. Niemniej na ten moment to jedynie domniemywania, więc niczego nie oczekujcie. Ot pudelek-mmorpg.org.pl znowu w akcji!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube