Diablo 2 Resurrected jako gra “MMORPG”. Pierwsze testy w tym tygodniu!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
10 9176
Diablo 2 Resurrected jako gra “MMORPG”. Pierwsze testy w tym tygodniu!

Jak informuje jedna z największych gamingowych/technologicznych stron z Korei Południowej (a za nią kolejne fansite'y), Diablo 2 Resurrected uzyskało wszystkie niezbędne “pozwolenia” od tamtejszej Komisji ds. Zarządzania gier (Korean Game Management Committee).

Oznacza to “zielone światło” dla produkcji i możliwość uruchomienia zamkniętych testów.

Techniczne Alfa Testy – zgodnie z tym, co tam napisano – wystartują 9 kwietnia i potrwają cztery kolejne dni (do 13 kwietnia).

Dostęp do D2R uzyska niemal 20 tys. graczy, którzy zarejestrowali się na stronie gry i którzy mają ukończone 18 lat (Diablo 2 Resurrected uzyskało najwyższą możliwą kategorię wiekową).

Zwróćcie uwagę, że Koreańczycy zaliczyli Diablo 2 Resurrected do kategorii MMORPG, co jest oczywiście totalnym nadużyciem. D2R nie było i nie będzie przedstawicielem naszego gatunku…

… aczkolwiek, jeśli chodzi o funkcje sieciowe nowe Diablo 2 pozwoli na znacznie więcej niż chociażby takie Diablo 3 (osiem osób w Party zamiast czterech). 


Nie wiadomo, kiedy ruszą amerykańskie/europejskie testy Diablo 2 Resurrected. Raczej szybko, bo premiera gry wciąż jest planowana na 2021 rok.

UPDATE: jest potwierdzenie. Nasze testy ruszają w tym samym czasie, co południowokoreańskie!

Potwierdzenie - wprost od Blizzarda - TUTAJ


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube