Diablo 3 – nowy sezon dopiero po dodatku Path of Exile

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
12 4622
Diablo 3 – nowy sezon dopiero po dodatku Path of Exile

Blizzard nie chce popełnić drugi raz tego samego błędu, więc nie będzie pchał się w bezpośrednią konfrontację z Path of Exile.

Nowy 26-ty sezon w Diablo 3 wystartuje dopiero po debiucie najbliższego dodatku do Path of Exile – czyli po 19 sierpnia.

Zakończenie obecnego sezonu przewidziano na 21 sierpnia, więc kolejny Season ruszy albo 26 sierpnia, albo dopiero 2 września.

(wszystkie sezony w Diablo 3 startują w piątki, więc tym razem nie powinno być inaczej)

Przypominamy, że główną nowością S26 w Diablo 3 będą Anielskie Tygle (Angelic Crucibles). Nowy rodzaj potężnych przedmiotów, który wymaksuje statystyki danego przedmiotu oraz da nam dostęp do trzech specjalnych mocy (unikalnych dla każdej z postaci).

Po odkryciu przez Nefalemów te niebiańskie artefakty mogą zostać użyte do Uświęcenia dowolnego przedmiotu legendarnego, który można wyposażyć. Uświęcenie przedmiotu przekuwa go tak, aby posiadał doskonałe statystyki na poziomie starożytności na wszystkich afiksach, zachowując jednocześnie jego legendarną moc. Ponadto ten proces dodaje jedną z trzech nowych mocy, unikalnych dla każdej klasy.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube