Diablo 3 – nowy sezon i nowy end game już w grze!

Dodany przez guru około rok temu
3 6038
Diablo 3 – nowy sezon i nowy end game już w grze!

Lada moment, bo o godzinie 17:00 czasu polskiego, startuje nowy dwudziesty-szósty sezon w Diablo 3.

Tym razem jest to wyjątkowe wydarzenie, bo pierwszy raz – od dawien dawna – do gry wprowadzana jest nowa aktywność PvE zatytułowana “Echoing Nightmare” (w polskiej wersji zwie się “Powracający Koszmar”).

Na czym polega?

To bardzo proste. Z bossów Głębokich Szczelin będzie nam dropić Petrified Scream – specjalne klucze pozwalające otworzyć wrota do tytułowych Echoing Nightmare.

W środku znajdziemy niewielką mapkę, na której – raz za razem – będą się respić fale coraz mocniejszych mobków (tzw. Tiery). A cała zabawa polega na tym, żeby szybko, jak najszybciej zabijać hordy potworków.

Przygoda trwa do momentu śmierci gracza/graczy lub zapełnienia się pasku “Overhelmed”.

Potem otwieramy skrzynkę, która zawiera ogrooomne pokłady expa, trochę legendarnych przedmiotów oraz “Whisper of Atonement”, który wrzucamy do starożytnych itemek.

Gameplay:

Warto też wspomnieć o Patchu 2.7.3, który zawitał na serwery przedwczoraj. On także wprowadził pewne zmiany…

W Głębokich Szczelinach usunięto dwie mapy (Kanały Kaldeum i Ukryte Akwedukty) i dodano trzy kolejne (Pola Niedoli, Bezludne Piaski i Cmentarz Cierniwrzosów). Dostosowano rónież prawdopodobieństwo występowania grup potworów i zwiększono Punkty Doświadczenia za ich ukończenie.

Co jeszcze? Balans poszczególnych zestawów dla klas walczących wręcz: Barbarzyńcy, Krzyżowca oraz Mnicha.

Pamiętajcie tylko, że do poważnej zabawy w Diablo 3 potrzebujecie dodatku “Reaper of Souls”. Bez niego granie w D3 nie ma sensu.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube