Diablo 3 "broken". Nowa moc sezonowa jest totalnie OP

Dodany przez guru około 4 lata temu
13 27348
Diablo 3  "broken". Nowa moc sezonowa jest totalnie OP

Po takich akcjach odechciewa się grać w Diablo 3, naprawdę.

Oto grupa złożona z czterech weteranów gry, która pokonała ostatnią (czyli także najtrudniejszą) Głęboką Szczelinę w Diablo 3. Co w tym takiego niesamowitego? Przecież GR150 nie są teraz żadnym wyzwaniem.

Zgadzam się. Problem w tym, że oni zrobili to… na testowym serwerze, który miał posłużyć do sprawdzenia funkcjonalności nowego patcha i Sezonu.

Wyczyścili GR150 w Sezonie 21, zanim ten jeszcze oficjalnie wystartował. 

Co ciekawe, w grupie nie znalazł się żaden Łowca Demonów, który otrzyma w najbliższym patchu sporego buffa. Zamiast tego mieliśmy sprawdzoną paczkę złożoną z Barbarzyńcy, Mnicha, Nekromanty oraz Krzyżowca.

Kilka godzin po tamtym materiale pojawia się gameplay z graczem, który robi GR150 całkowicie SOLO. Równocześnie udowadnia, jak bardzo “broken” (lub OP) jest nowa moc sezonowa.

Przypomnijmy, że w S21 wokół naszej postaci pojawią się obrażenia jednego z żywiołów.

"Wasza postać co 2 minuty użyje jednej z sił żywiołów, która przez ograniczony czas będzie siać spustoszenie wokół bohatera:

  • Na obszar wokół ciebie spadnie deszcz meteorytów
  • Będziesz ziać błyskawicami.
  • Ściana płomieni otoczy wszystko.
  • Będziesz wyzwalać tornada czystej energii.
  • Zmiażdżysz wrogów lawiną kul śnieżnych".

UPDATE: Na szczęście Blizzard poszedł po rozum do głowy i po tych wyczynach z PTR postanowił zmienić trochę działanie mocy i jego "przetwarzanie" z Arena Damage, co powodowało zadanie absurdalnie wysokich obrażeń. 


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube