Diablo 3 na Nintendo Switch w listopadzie

Dibdab

Nie jest już żadną tajemnicą, że Diablo 3 Eternal Collection trafi na Nintendo Switch. Blizzard poinformował, że najnowsza część serii pojawi się na tej konsoli drugiego listopada, czyli idealnie na BlizzCon 2018.

Pakiet kosztuje niecałe 60 dolarów, więc do najtańszych nie należy. Z drugiej strony nabywcy otrzymają dostęp do podstawowej wersji gry, dodatku Reaper of Souls oraz DLC Rise of the Necromancer. W tej edycji na graczy czeka 7 klas postaci, 5 aktów i kolejne sezony szlachtowania demonów.

Wbrew narzekaniom i porównaniom do innego przedstawiciela tego gatunku, posiadacze Diablo 3 na Nintendo Switch nie powinni narzekać na nudę. Zwłaszcza, że wersja na tę konsolę pozwoli na zabawę w trybie lokalnym. Wasza drużyna może grać w Diablo 3 na jednej konsoli Switch korzystając z dzielonego ekranu na maksymalnie czterech urządzeniach lub łącząc grę na ekranie telewizyjnym z grą na ekranie konsoli. Nie wspominając oczywiście o możliwości zabawy online.

Poza tym, posiadacze Eternal Collection na Nintendo Switch otrzymają Koko, czyli stworzenie towarzyszące, ramkę portretu Trójsiła oraz specjalny zestaw do transmogryfikacji (pancerz Ganondorfa). Nie zabraknie również i skrzydeł ;)

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wrócicie do Guild Wars 2 po premierze dodatku "End of Dragons"?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz