Diablo 3 rusza ze wspaniałym sezonem

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
6 6871
Diablo 3 rusza ze wspaniałym sezonem

O godzinie 17:00 czasu polskiego rusza nowy, szesnasty sezon w Diablo 3. 

Blizzard nazwał go Sezonem Wspaniałości, a to dlatego, że „każdy z graczy będzie mógł korzystać z legendarnej mocy Pierścienia Królewskiej Wspaniałości. Oznacza to, że nie musicie polować na ani wyposażać się w przedmiot, aby skorzystać z zapewnianej przez niego premii”. 

Reszta nowości nie prezentuje się już jednak tak „wspaniale”. Szesnasty raz z kolei dostajemy praktycznie to samo. Czyli kolejną porcję elementów ozdobnych (ramka na portret, skrzydła), podbojów sezonowych itd.


Tyle dobrego, że dwa dni temu Diablo 3 nawiedził nowy patch (2.6.4) „zwiększający komfort rozgrywki”. Blizzard po prostu zmienił wartości zestawy klasowe dla każdej z klas (wyższe cyferki). Od razu zobaczycie różnicę w sile waszych postaci, co powinno się przełożyć na kolejne rekordy Głębokich Szczelin. Wprowadzono też ogólne usprawnienia do GR, Skrytek (dodatkowe zakładki) oraz oznaczeń dla Pierwotnych Przedmiotów (Pierwotne przedmioty legendarne będą miały czerwoną ramkę i nowe tło ikon). Po 70 lvl zagwarantujemy sobie darmowy Primal Ancient Item. 

Nie są to może jakieś rewolucyjne zmiany, szczególnie jeśli patrzy się na konkurencję, ale i tak powinniśmy się cieszyć, że po kilkunastu miesiącach bierności otrzymaliśmy cokolwiek nowego odświeżającego. 

Szczegóły TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube