Diablo 3 się rozrasta. Do gry wchodzą dziś nowe funkcje, Pieczęcie i legendarne moce

Dodany przez guru ponad rok temu
11 11444
Diablo 3 się rozrasta. Do gry wchodzą dziś nowe funkcje, Pieczęcie i legendarne moce

Co tu dużo pisać. Startujący dzisiaj Sezon 28 w Diablo 3 (zatytułowany “Obrzędy z Sanktuarium”) to jeden z najciekawszych sezonów w historii całej gry.

UPDATE: nowy sezon rusza o 17:00 czasu polskiego!

Wydawało się, że Blizzard – w związku ze zbliżającą się premierą Diablo 4 – postawi krzyżyk na trzeciej części “diabełka” i nie dostarczy już żadnych dużych nowości. A tu proszę…

W trakcie wykopalisk mieszkańcy Nowego Tristram natknęli się na złowieszczy Ołtarz wyciosany z archaicznego kamienia, na którym wyryto kabalistyczne znaki. Pradawna woń monolitu bez reszty wstrząsnęła kopaczami, więc poprosili o pomoc dzielnych nefalemów, którzy z chęcią podjęli się zbadania złowrogiego znaleziska – dawno zapomnianego Ołtarza Obrzędów.

Dzięki Ołtarzowi Obrzędów gracze otrzymają dostęp do 26 ikon zwanych pieczęciami i 3 mocy legendarnych mikstur. Będzie to nowy sposób na rozwijanie postaci, dzięki czemu zyskamy dostęp do potężnych lub bardzo potężnych bonusów.

Po odblokowaniu pierwszej pieczęci możemy sami wybrać kolejność odblokowywania kolejnych pieczęci, “tak żeby jak najlepiej pasowały do konfiguracji waszej postaci”.

Odblokowanie pierwszej z nich będzie kosztować tylko 10 uniwersalnych części, ale potem koszt (i rzadkość materiałów) będzie tylko rosło w górę.

Czasami będziecie potrzebowali specjalnego przedmiotu z bossami, innym razem 1100 krwawych odłamków, 250 zapomnianych dusz, Starożytnego Piekłorodnego Amuletu czy 500 Oddechów Śmierci lub 300 zapomnianych dusz.

Co jeszcze czeka na dziś w Diablo 3?

  • Funkcja ułatwiająca zdobywanie przedwiecznych popiołów
  • Zmiany umiejętności mnichów
  • Balans przedmiotów
  • Podboje sezonowe
  • Nagrody za postępy sezonowe
  • Gwarantowane “Skrzydła Grozy” dla wszystkich graczy, którzy odblokują wszystkie pieczęcie

Przypominamy, że do 27 lutego trwa Walentynkowa Wyprzedaż, dzięki której Diablo 3 oraz dodatek Reaper of Souls (bez którego nie ma sensu zaczynać przygody) kupicie za połowę ceny.

10 euro za podstawkę, 10 euro za RoS – 20 euro (94 zł) za całość.

Wbijajcie TUTAJ.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube