Diablo 3 stało się za łatwe

93f02e6b4bef9d2085a9fc905927

Jeszcze pół roku temu pokonanie maksymalnego (150-tego) poziomu w Głębokich Szczelinach wydawało się misją niemożliwą. Tylko kilka ekip na świecie (złożonych z największych maniaków Diablo 3) mogło się pochwalić takim osiągnięciem. 

A teraz? 

Teraz to już nie jest żaden wyczyn. Po premierze aktualizacji 2.6.4, która znacznie ułatwiła zabawę z „diabełkiem” (głównie dzięki boostom), w rankingu światowym zarobiło się „150”. Obecnie na liście znajdziecie... setki (dosłownie setki!!!) 4-osobowych drużyn, którym udało się – w teorii – przejść całe Diablo 3. Chodzi zarówno o tryb Softore i Hardcore. 

Ta liczba rośnie jednak z każdym dniem. 

Zwróćcie również uwagę na czasy tych potyczek. Siedem, osiem, dziewięć minut, chociaż jeszcze niedawno były problemy, żeby zamknąć się w „regulaminowych” piętnastu minutach. Kosmos!

UPDATE: to nie wszystko. W tym miesiącu udało się pokonać maksymalny poziom Głębokiej Szczeliny… w trzy osoby, czym zaszokowano społeczność Diablo (filmik poniżej).  

No cóż, być może Blizzard weźmie to pod uwagę i w najbliższych patchach zwiększy level cap dla Głębokich Szczelin. Niech ludzie się ścigają poza 150.  

Zobacz także

32 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz