Diablo 3 szykuje kolejny update. I raczej będziecie z niego zadowoleni

1544004752156

Blizzard (wreszcie) zajmuje się Diablo 3 tak, jak powinien od samego początku. 

Już w czwartek (17 października) na testowe serwery Diablo 3 trafi aktualizacja 2.6.7, dzięki której zbliżający się wielkimi krokami Sezon 19 będzie jeszcze lepszy. 

No dobra, a co konkretnie wprowadzi nowy patch/sezon? 

  • Nowe wzmocnienie sezonowe
  • „Świeżutkie zestawy klasowe” (dla Krzyżowców i Mnichów)
  • Zmodyfikowane przedmioty legendarne dla Barbarzyńcy
  • Automatyczne zbieranie kluczy do Głębokich Szczelin
  • „Do menu „Konto” w „Opcjach” dodano informację dotyczącą California Consumer Privacy Act (CCPA). Zaznaczamy w niej wyraźnie, że nie sprzedajemy danych powiązanych z kontami”

Komentarz Blizzarda w sprawie wzmocnienia...

Wraz z sezonem 19 postanowiliśmy zmienić nieco kurs i zwiększyć skalę wyzwania, eksperymentując z nową mechaniką, dzięki czemu pole walki zyskało na mocy i chaosie. Całość powinna przypominać Pandemonium.

… oraz w sprawie przedmiotów i rozgrywki: 

W Sezonie Odwiecznego Konfliktu skupiamy się na dwóch klasach, które są wcieleniem Światłości i zadają obrażenia od świętej mocy: krzyżowcach i mnichach. Czeka na was także sporo zmienionych lub świeżo dodanych mocy legendarnych, mających współgrać z nowymi zestawami klasowymi. Dokładnie przyjrzeliśmy się temu, o jakie umiejętności gracze dopominali się najczęściej, a także które z nich były najrzadziej wykorzystywane w istniejących konfiguracjach i mamy nadzieję, że tak jak my nie możecie się doczekać, aż zobaczycie te nowe opcje rozgrywki. Kolejne zestawy klasowe będą pojawiać się w grze wraz z kolejnymi aktualizacjami, więc jeżeli wasza klasa póki co nie doczekała się większych zmian, nie martwcie się – na pewno znajdziecie coś dla siebie w jednej z przyszłych aktualizacji!

Co prawda to wciąż wygląda biednie w porównaniu z PoE, ale jak na warunki Diablo 3 i to, co dotychczas dostawaliśmy… to chyba nie ma tragedii. Blizzard obiecuje też nowości dla innych klas, więc powinniście być umiarkowanie zadowoleni. 

Szczegóły TUTAJ

Choć większość z nas i tak czeka na Diablo 4:)

Zobacz także

12 komentarzy