Diablo 3 szykuje patcha, który odmieni "bezużyteczną" klasę

Witch

Pamiętacie? Dwa tygodnie temu pisałem o totalnej "bezużyteczności" Szamana, Łowcy Demonów i Czarownicy w Diablo 3, którzy praktycznie nie istnieli w żadnym rankingu (ani solowym, ani grupowym). 

Na szczęście to się wkrótce zmieni. Przynajmniej połowicznie. 

Blizzard szykuje nowego patcha (2.6.8), który znacząco wzmocni dwie z trzech wspomnianych postaci. Otrzymamy nowe potężne zestawy klasowe (dla Szamana - Regalia Mundunugu, dla Czarownicy – Całun Tyfona, dla Barbarzyńcy - Horda Dziewięćdziesięciu Dzikich), ale także spore boosty dotychczasowych setów To wszystko powinno pomóc wskoczyć Szamanom (Wizardzi jeszcze jakoś sobie radzili) do poziomu, jaki osiągają teraz Krzyżowcy, Mnisi i Barbarzyńcy. Kto wie, być może "Doktorek" wreszcie stanie się potrzebny w wyprawach na GR150 (maksymalny poziom Głębokiej Szczeliny). 

Martwi oczywiście pominięcie Łowcy Demonów, ale jego los też się pewnie odmieni. Jak nie w 2.6.8, to w 2.6.9. Cierpliwości. 

Nowa aktualizacja zadebiutuje w przyszłym tygodniu na PTS. Na oficjalne serwery D3 trafi tuż przed debiutem Sezonu 20. 

Szczegóły TUTAJ


Co do Sezonu 20: jego nazwa to "Sezon Zakazanego Archiwum", a motyw przewodni "moc specjalna w Kostce Kanaiego, którą będzie można wypełnić mocami legendarnymi z dowolnej kombinacji broni, pancerza i biżuterii". Może to nie brzmi tak spektakularnie jak Anioły zstępującego z nieba, ale nadal powinno być ciekawie. 

Zobacz także

13 komentarzy