Diablo 3 ukończone w 100%. Ten gracz zdobył wszystkie osiągnięcia!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
2 10847
Diablo 3 ukończone w 100%. Ten gracz zdobył wszystkie osiągnięcia!

Złośliwcy napisaliby, że Diablo 3 nie ma contentu, więc jedynym godnym uwagi zajęciem jest kolekcjonowanie achievementów.

My jednak nie jesteśmy złośliwcami, dlatego pogratulujemy graczowi o (redditowym) nicku “Yalex87”, który właśnie zgarnął wszystkie dostępne osiągnięcia w grze. Wszystkie!

Dołączył więc do bardzo elitarnego grona osób, które – można tak powiedzieć – przeszły Diablo 3 w stu procentach. 

Sporo osiągnięć można zdobyć poprzez normalną zabawę w Diablo 3. Zaliczają się do nich te z zabijaniem bossów, zarabianiem złota czy kompletowaniem odpowiedniego ekwipunku.

Inne achievementy nie są już jednak takie proste do zrobienia. Czasami potrzeba kooperacji z innymi graczami, czasami speedrunowania (“Ukończ dany Akt w mniej niż “X” minut”), pokonywania bossów w niecodzienny sposób (np. “Zabij Rzeźnika nie odnosząc obrażeń od ogni płonących na ziemi”), grania w trybie Hardkorowym, bawienia się w Crafting, słuchania opcji dialogowych czy zbierania książek.

Niestety, żeby osiągnąć maxa w Diablo 3 trzeba się też liczyć… z dodatkowymi wydatkami. Istnieje cała grupa achievementów powiązanym z edycją kolekcjonerską Reaper of Souls, klasą Nekromanty (DLC kosztuje 15 dolarów) czy nawet rejestracji StarCraft 2: Heart of Swarm.

“Yalex87” nie zdradził, ile czasu zajęło mu skompletowanie wszystkich achievementów, ale na pewno trzeba tutaj mówić o tysiącach godzin.


Parę przykładów achievementów z D3: 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube