Diablo 3 “Władcy Piekieł” startuje w przyszłym tygodniu

Diablo

“Władcy Piekieł” to nazwa nowego sezonu, który – to już oficjalne – wystartuje 10 grudnia o 17:00 czasu polskiego.

Tym samym potwierdzają się nasze wcześniejsza przypuszczenia. Obstawialiśmy, że S25 rozpocznie się albo 10 albo 17 grudnia. Ta pierwsza data okazała się prawdziwa…

Motywem przewodnim nowego sezonu będą Odłamki Duszy – nowe potężne przedmioty, które będziemy mogli umieścić w gniazdach naszego wyposażenia i zapewnić sobie niesamowity boost do obrażeń lub obrony. 

W sezonie 25 możecie stać się wcieleniem zła i nasycić swe ciała mocą esencji Władców Piekieł. Odkryjecie i ulepszycie demoniczne Odłamki Dusz pochodzące od 7 potężnych demonów. Wcielicie się w Najwyższych i Pomniejszych Złych, aby zadawać nowe, wyrafinowane formy bólu demonom kroczącym po Sanktuarium.

Jeden Odłamek Duszy może zwiększyć wasze HP o 25%, dodać z 600 pkt. do odporności, skrócić cooldowny lub zapewnić nawet 30-40% więcej złota z potworków.

(kliknijcie, aby powiększyć)

Ile kosztuje Diablo 3? To zależy. Samej podstawki nie warto kupować, bo wszystko rozchodzi się o pierwszy i jak dotąd jedyny dodatek “Reaper of Souls”. Razem to koszt około 100-150 złotych.

Z kolei “Rise of the Necromancer” (DLC dodające klasę Nekromanty) to kolejne 60 złotych.

Zobacz także

10 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz